Dustcontrol Szwecja

Dustcontrol Szwecja - wiodący producent odkurzaczy przejezdnych i lider na rynku najmu maszyn budowlanych

| Dustcontrol - Healthy Business | Dustcontrol - Good For Food |

Dustcontrol – Technology for Healthy Business

Dustcontrol oferuje przejezdne i stacjonarne odkurzacze przemysłowe do pracy w zakładach i pomieszczeniach o najwyższych wymaganiach czystości powietrza. Urządzenia te posiadają wkłady filtracyjne stożkowe z materiałów o najwyższej skuteczności filtracji. Odkurzacze przejezdne zawsze posiadają dodatkowy filtr HEPA. Urządzenia Dustcontrol wykorzystują własnej produkcji agregaty podciśnieniowe o wysokich sprawnościach oraz długiej żywotności.

W ofercie Dustcontrol występują również odkurzacze przejezdne do odkurzania pyłów niewybuchowych, gruzu betonowego, wiórów drzewnych i stalowych z wentylatorami, które posiadają silniki w wykonaniu standardowym oraz z silnikami EX, nieiskrzącymi do odkurzania pyłów wybuchowych takich jak pyły kompozytów, substancji chemicznych, pyły drzewne oraz odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem.

Ze względu na niespotykaną gdzie indziej żywotność urządzeń, są one powszechnie wykorzystywane jako sprzęt na wynajem dla branży budowlanej. Urządzenia filtracyjne i akcesoria do nich oferowane są w wykonaniu standardowym jak również zgodnym z dyrekrywą ATEX. Oferta zawiera bogaty typoszereg filtrów wstępnych, filtrocyklonów, przepustnic i akcesoriów.

Dustcontrol – “When clean is not enough” – kiedy zwykłe utrzymanie czystości nie wystarcza

Duscontrol podpowiada gotowe rozwiązania w postaci systemów centralnego odkurzania na przykład dedykowanych branży spożywczej.  Ten kompletny system centralnego odkurzania – promowany hasłem „When clean is not enough” – ułatwia producentom żywności zarządzanie odpadami materiałowymi i czystością w ich procesach produkcyjnych. Spełnia zarówno wymogi Unii Europejskiej, jak i amerykańskiej instytucji FDA dotyczących bezpiecznej i higienicznej produkcji żywności. Pozwala na zminimalizowanie ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego, dzięki kodowaniu kolorystycznemu szczotek i akcesoriów według podziału funkcjonalnego. Wszystkie tworzące go urządzenia, pełna gama akcesoriów i węży zaprojektowane zostały z myślą o płynnej obsłudze i łatwym czyszczeniu, a komplet szczotek ssących systemu posiada wyjątkową kombinacją funkcji: zaprojektowane zostały, aby spełniać wymagania klientów dotyczące kodowania kolorami,  są antystatyczne, wykonane zostały z materiałów posiadających certyfikat ESD,  mogą być poddawane sterylizacji z zachowaniem najwyższej higieny w autoklawie, są wykrywalne przez detektory metali, jako produkty podległe zasadom HACCP. 

Unikatowe szczotki ssące, urządzenia filtracyjne, separatory wstępne (umożliwiające ponowne wykorzystanie oddzielonych surowców, takich jak zboża, mąka, przypraw i inne suche artykuły spożywcze) i inne akcesoria są wykonane z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością, zostały przebadane pod kątem braku migracji szkodliwych substancji, czy też wykonane zostały ze stali szlachetnych.

| Dustcontrol w liczbach |

0
lat na rynku
1000
referencyjnych instalacji
0
przedstawicielstwa w krajach świata

| Dustcontrol w prezentacjach filmowych I

| BART Sp. z O. O. - wyłączny przedstawiciel firmy Dustcontrol Szwecja w Polsce |

Bart – wyłącznym przedstawicielem w Polsce szwedzkiej firmy Dustcontrol

Bart Sp. z o. o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce szwedzkiej firmy Dustcontrol, światowego lidera rynku przemysłowych odkurzaczy przejezdnych oraz urządzeń filtracyjnych, elementów instalacji i akcesoriów do budowy instalacji centralnego odkurzania.